Superonline Başvuru Sorunları!

Celal U. |

6 ay önce Superonline'e fiber altyapı için başvuru yaptım. Nedense Superonline'nin bizim sokağımız hariç tüm sokaklara altyapı getirdiğini söyledim. Arayan soran olmadı daha sonra 2 defa daha başvuru yaptım gene ilgilenen olmadı.

Müşteri hizmetlerini bu defa şikayet için aradım ama hanımefendi ''beyefendi cevap hemen olmaz''dedi ne zaman olur diyorum, bilmiyorum diyor hemen olmayacağını bilenin ne zaman olacağını bilmemesi ayrı bir olay.

Neyse bugün 16.01.2016 ve 10. başvurumu yaptım son 4 başvurum daha ilgisiz numarasını binalardaki reklamlarından aldığım bir bayan sizi arayacağım deyip ısrarla aramayan biri. Özetle adamlara zorla müşteri olmak istememe rağmen inanılmaz bir beceriksizlikleri var.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik / Paket Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Ocak
  11:10

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 18.01.2016 11:10’da görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 18 Ocak
  09:13

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE