Superonline Başvuru İptali Yapılmadı!

İsmail Kerim A. |

24.10.2014 tarihinde firmayı telefon ile fiyatlar için aradım. Görüşme sonunda ön başvuru aldılar. Bayana kesin başvuru yapmadığımızı düşüneceğimizi ifade ettik. Oda sıkıntı olmayacağını taahhüt imzalamadan geçiş işleminin olmayacağını bize ifade ettiler.

Ancak bir gün sonra TTNET'e gidip fiyat aldığımda hattımın hiçbir taahhüt imzalanmadan Superonline'a geçtiğini öğrendim. Hiçbir taahhüt vermeden, imza atmadan ön başvuru adı altına geçiş yapmışlar. Kaldı ki başvuruyu annem için yaptım. Onun imzası olmadan geçiş zaten yapılamaz. Defalarca müşteri hizmetleri ile görüştüm. Başvurunun iptal edilmesini ve yaşadığım olumsuzlukların ortadan kalkmasını istiyorum. Hala iptal edilmedi.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsmail Kerim A.
  21 Kasım
  09:45

  TELEFON HATTIM HALA SİZİN ÜZERİNİZE TAŞINMIŞ GÖRÜNÜYOR...HERHANGİ BİR SÖZLEŞME İMZALAMADIKKK...DİKKATİNİZE...BUNUNLA İLGİLİ YASAL SÜREÇ BAŞLATACAĞIM

 • 21 Kasım
  09:43

  "Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE"