17 Haziran 2016

Superonline Başvurduğum İnternet Bağlanmadı.

Yaklaşık 6 gün önce Superonline'a başvurdum ve ne kadar kötü hizmet verdiklerini ne kadar kötü bir firma olduklarını öğrendim. 3 gün önce kurulum için bir arkadaş göndermişler ve apartmanın girişindeki kutudan işlem yapmış (geldiğinden haberim yok komşularım söyledi. Böyle de kurumsallar. 2 gün önce de modem kurulumu yapan arkadaş modemi taktı ve hat ile ilgili arıza olduğunu ve arıza kaydı oluşturduğunu 48 saat içerisinde internet erişimi olacağını söyledi.

Ardından kurulum yapan arkadaş da apartman girişindeki kutuyla uğraşmış! Bunu da komşumuzdan öğrendik! Superonline müşteri hizmetlerini aradım durum hakkında bilgi verdim onlar da Türk Telekom taraflı arıza olduğunu ve kayıt açtıklarını söyledi. Yahu yıl olmuş 2016. 1 haftadır benim internetim bağlanmadı. Verdikleri süre de geçti. Bugün telefonuma hattımın açıldığı yönünde SMS gönderdiler ama hala net yok.

İbrahim 66 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi28 Haziran 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 19.06.2016 17:29’da görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • İbrahim17 Haziran 2016

    Bugün son iş günü ve hala gelen giden yok! İnternetim de yok! Müşteri hizmetlerine ulaşmak istesem o da yok. Bina içindeki porta bakacak arkadaşı göndermek ne kadar zor olabilir? Bu rezillikle uğraştığım her gün yazacağım buraya. Ama o kadar yüzsüz bir firma ki hiçbir işlem yapmıyorlar! Şimdi bunun üzerine sakın bana "aciliyetinizi ilgili departmanlara yönlendirdik" şeklinde dönüş yapmayın! Sorunumu çözmeden dönüş yapmayın!

  • Superonline Temsilcisi17 Haziran 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön