Superonline Bana Zorla Reklam Gösteriyor...

Ceyhun Ç. |

Superonline fiber internet abonesiyim. Son 3-4 gündür modeme bağlı olan tüm cihazlarımdan Turkcell reklamı çıkmakta. Belli aralıklarda ekranın sağ altında çıkan bu reklamlar http protokolüne sahip olan sitelerde hatta bazı uygulamalarda bile çıkmaktadır. Fakat https protokollü sitelerde bu reklamlar çıkmamakta. Zaten ücret ödeyerek abone olduğum platform bana ekstra reklam göstermekte ve bu beni rahatsız etmekte. Bu yapılanın yasal olduğuna dair şüphem var. Lütfen gereğinin yapılmasını rica ediyorum. Cep telefonu ve tablette çıkan reklamlar ektedir.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ceyhun Ç.
  01 Ekim
  09:24

  Bana anlaşmalı olduğumuz firmaların sitesinde bu reklamları gösteriyoruz dediler. Fakat bu reklam devlete sitesinde ve yurtdışı sitelerde de çıkıyor. Superonline bunlarlada mı anlaşma yaptı?

 • 27 Eylül
  16:35

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 27.09.2016 16:34’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 27 Eylül
  11:20

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE