Superonline Bana Yüksek Ücretli Tarifeye Geçmekten Başka Seçenek Sunmuyor!

Fatih B. |

Superonline fiber internet müşterisiyim. Yeni taşındığım yerde fiber altyapı olmadığından ve 2 yıllık taahhütüm devam ettiğinden dolayı kendilerini aradığımda tek seçeneğin 73 tl'lik yalın internete geçmem olduğunu söylediler. Benim fiber internetime ödediğim aylık tutar 40 tl.

D-Smart hediyeli (ki hiç kurdurmadım ve kullanmadım) paket olduğundan, kendilerinde var olmasına rağmen dolayı daha uygun bir yalın paketine geçemediğimi ya da aboneliğimi başka birine devredemediğimi bildirdiler.

Düştüğüm şu zor durumdan faydalanıp bana yüksek tutardan yalın kullandırmaya çalışan Superonline'dan şikayetçiyim ve kendilerini seçtiğim için pişmanım.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih B.
  17 Kasım
  09:15

  Şu an kullanmadığım internetin faturasını ödemeye devam ediyorum. Ve görünen o ki Superonline bundan hiçbir rahatsızlık duymuyor. Bir daha bu firmanın yanından bile geçmem.

 • Fatih B.
  05 Kasım
  08:41

  Dün akşam Superonline tarafından arandım, kendisini 'çözüm için sizi arıyorum' diye tanıtan görevlinin tek yaptığı daha önce beni arayan diğer görevlilerin söylediklerini teyit etmek oldu. Bana farklı hiçbir çözüm sunamadığı gibi mazeret olarakta süreçleri değiştiremediklerini yineledi.

  Şu an merak ediyorum; kaç defa daha bana durumu özetleyen bir görüşme yaptığımızda benim bu faturayı kabullenmemi bekliyorlar acaba? Farklı bir çözüm sunmadan, insanları çileden çıkarmak nasıl bir pazarlama yada müşteri memnuniyeti politikasıdır anlayabilmiş değilim.

 • 04 Kasım
  09:40

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  "Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,"
  TURKCELL SUPERONLINE