Superonline Bana Yardımcı Olunmadı!

Ayfer Paş K. |

25.12.2012 tarihinde Turkcell Superonline tarafından eşim arandı internet paketimiz 20 mb sınırsız 50 cb ti. Bize yeni yıl hediyeleri varmış sözde sınırsız internet kullandığımız için, hediyeleri de digitürk giriş paketi ama kendileri cinema paketi vereceklerini söylemişlerdi zaten biz digitürk kullanıcısıydık kapatıp bu pakete geçebileceğimizi söylediler 1 yıl boyunca sadece internet faturamızı yani 49 tl yi ödeyerek bu imkandan faydalanabileceğimizi söylediler , iki aydır gelen fatura 70 kusur bizde aradık müşteri hizmetlerini çalışan bize kağıt imzaladığımızı ve kabul ettiğimizi iddia etti 70 lira ödemeyi.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayfer Paş K.
  27 Mart
  17:44

  Hiçbir çözüm oluşmadı aksine emel hanım diye bi çalışandan hakaret işittik 12 . Aya kadar taahütümüz var bitmesini iple çekiyoruz bu kurumla çalışmayı düşünen tüketicilerin bilgisine...

 • Ayfer Paş K.
  05 Mart
  00:29

  Hiçbir düzeltilme yapılmadı bır kere arandı tekrar gerti dönecekleri söylendi ama o günden beri hiç bir girişim dahi yokkk..

 • 15 Şubat
  10:16

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE