05 Haziran 2014

Superonline Bağlantıyı Yapmıyor.

Turkcell Superonline'dan sürekli aranmam sonucu TTNET'i bırakıp Superonline fibernete geçmeye karar verdim. Binanızda altyapı var, uygun gelip bağlayabiliriz dediler ancak kayıt alınmasına rağmen haftalar geçti bağlamaya gelmediler. Bu arada ben TTNET'ten gelen cazip teklifleri Superonline'a geçeceğim için reddettim.

Sonradan bana fibernet bağlayamayacaklarını (çünkü binamızda 4 daire olduğu için değişmeyeceğini düşündükleri için) dosyayı kapattıklarını söylediler. Böylece kandırılmış oldum. Dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan da olduk, TTNET'i de küstürdük. Bu Turkcell tarafından yanıltılmalarımdan sadece biridir. İyi bir alternatifi olsa bir dakika durmaz ayrılırım.

Ali 187 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi05 Haziran 2014

    Müşterimiz ile 30.05.2014 18:55:22 tarihinde görüşülmüş ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön