19 Ekim 2016

Superonline Bağlantıyı Gerçekleştiremediler!

Superonline internet başvurumuzu yaptıktan sonra 20 iş günü geçmesine rağmen "en geç 7 iş günü içerisinde hallolacaktır. " dedikleri bağlantıyı gerçekleştirmediler. Üzerine bir de bizim yapabileceğimiz bir şey yok, elektrikçi çağırın diyorlar. Böyle bir terbiyesizlik, müşteriyi mağdur etme olamaz.

Rumeysa 33 Okunma

Cevaplar

  • Rumeysa03 Kasım 2016

    Aradığınızı fakat ulaşamadığınızı yazmışsınız yorumda, fakat ben hiç aranmadım aksine işin çözüme kavuşabilmesi için 3 kere Superonline müşteri temsilcileriyle görüştüm. Aldığım cevap hala aynı, "elektrikçi çağırın". Kurulum için gelen elemanınız bu işin kendi işi olduğunu fakat Türk Telekom'dan önce kontrole gelinmesi gerektiğini söylüyor. Siz ise "Türk Telekom gerekli kontrolleri yaptı, elektrikçi çağırın" demekte ısrarcısınız. Sözleşmede anahtar teslim kurulum yapılacaktır vaadiniz var mı? Var. O zaman ben o elektrikçiyi çağırmayacağım, elemanınızın da dediği gibi bu iş sizin işiniz.

  • Superonline Temsilcisi19 Ekim 2016

    Şikayetinizin çözümü için sizi gün içerisinde aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

  • Superonline Temsilcisi19 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön