Superonline Bağlantının Sürekli Olarak Kopması ve Bağlantı Performansının Düşük Olması.

İsmail T. |

2 yıl sözleşmeli olarak aldığım bağlantısında ilk zamanlar performansı iyi iken son dönemlerde sürekli kesintiye uğramakta ve kesintilerin süresi 5 dakika ya kadar düşmektedir. Müşteri hizmetleri teknik bölümle görüşme yaptığımda bulunduğum bölgenin alt yapı kaynaklı problemi olduğu söylendi, 8Mps yi kaldırmadığı belirtildi ve bağlantı seviyesi düşürüldü fakat sorunum çözülmedi.

Sözleşmemin bitmesine 1 yıldan fazla olması nedeniyle sözleşmeyi iptal edemiyorum biliyorum ki sözleşmeyi bozduğum anda bana birçok ek ödemeler çıkaracaklar. Fakat performansında kesinlikle memnun değilim ve sabırla sözleşmemi tamamlamayı bekliyorum.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Haziran
  14:50

  Sizi 29.06.2015 tarihinde 14:51:27’de aradık ancak ulaşamadık. Şikayetvar.com sitesi üzerindeki bilgilerinizden müşteri bilgilerinize ulaşamadık, bilgilerinizi biliyorsanız müşteri numaranızı yoksa sisteme kayıtlı irtibat numaranızı iletebilir misiniz?

  Şikayetinizi bildirmek için 0850 222 0 222 arayabilir veya hizmet@superonline.net mail adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 29 Haziran
  11:38

  Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE