Superonline Bağlantının Kesilmesi...

Çağrı D. |

Superonline daha ne kadar sabrımızı sınayacak merak ediyorum. Hız problemini 1 haftada çözdüler şimdi de bağlantımız tamamen koptu. 24 saat içinde çözülecek denilmesine rağmen tabi ki çözülmedi. 2 yıl taahhüt imzaladık ama iptal sürecine gideceğim sanırım. Hiçbir internet sağlayıcısında böyle sorun yaşamadım. Muhatap bulamıyorum. Müşteri hizmetlerine inancım kalmadı. Müşteri numaram: 56706****.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Bağlantı Kesilmesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Çağrı D.
  20 Ekim
  14:22

  Tam 9 gün oldu. Sorunumuz hala çözülmedi. Hala modemin ışıklarına bakıyoruz. Onlarca ve belki de yüzlerce müşteri temsilcisi ile konuştuk ve hala internetimiz yok. Ellerim kırılsaydı da eski internet sağlayıcımdan Superonline'a geçiş yapmasaydım. Evden internet üzerinden çalışan eşimin yüzüne bakamıyorum artık. Hayatımda bu kadar çaresiz kalmadım. Çözülemiyor efendim, lanet olası sorun çözülemiyor! Altyapı sağlayıcısı olan Telekom'un çalışanlarını bile aradım çaresizlikten, benim işim olmamasına rağmen Telekom'a bile gittim ama nafile. Her aradığımda maksimum. Saat içinde çözülecek cevabını almama rağmen asla asla o saat dilimi içinde çözülemedi. Artık ne yapacağımı bilmiyorum.

 • Çağrı D.
  19 Ekim
  10:35

  Artık yetkili birisi arayabilir mi

 • Çağrı D.
  18 Ekim
  23:02

  hakikaten diyecek söz bulamıyorum: 7 günlük sürecin ardından internet aktivasyon süreciniz yeniden başlamıştır diye mesaj aldık. Çıldırmak üzereyim! 7 günlük bekleme sürecinden sonra tekrar 7 günlük aktivasyon sürecinden bahsediyor Superonline. Tamamen kendi hatalarından dolayı nakil işlemi yaptılar ve yeni aboneymişim gibi aktivasyon süreci başlattılar.

 • Çağrı D.
  18 Ekim
  14:36

  Bugün bana bildirilen 96 saat de doluyor. Ne yapacağız biz söyler misiniz? Bu internetin gelmesi için ne yapmamız lazım artık?

 • Çağrı D.
  17 Ekim
  18:07

  Hakem heyetine şikayet edeceğim yarın. TTNET yüzünden çözülemiyor diyorsunuz benim muhatabım TTNET değil ayrıca faturalayı da size ödüyorum TTNET'e değil. Tüm yasal hakkımı arayacağım

 • Çağrı D.
  17 Ekim
  13:04

  1 hafta oldu. Lütfen arıza biriminden birisi arayabilir mi? Lütfen teknik detaydan anlayan, bize yardım edecek birisi arayabilir mi artık?

 • Çağrı D.
  16 Ekim
  12:10

  Hala gelmedi internetimiz. Böyle mağdur ettiğiniz müşterileriniz için keşke işlemleri hızlandırsanız. Hala standart prosedürü uyguluyorsunuz bana. Daha adam gibi kullanamadım internetneti ama ilk ay faturam çat diye çekildi kartımdan.

 • Çağrı D.
  15 Ekim
  09:15

  Sorun hala çözülmedi. buradan belirtmek isterim.

 • 14 Ekim
  09:08

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE