16 Eylül 2016

Superonline Bağlantı Ve Temsilci Sorunu...

10.10.2016 saat 10:00'da internetim olmadığına dair arıza kaydı oluşturdum. Temsilciniz bugün içerisinde Türk Telekom ekipleri inceleme için gelecek dedi. Akşam 17:00'de yine aradım. Temsilciniz bana "hala aranmadınız mı? Ben yönlendirme yapıyorum 19:00'a kadar gelirler" dedi. Akşam 19:00'da tekrar aradığımda çözüm süresinin 24 saat olduğu söylendi. Sonrasında başka bir temsilci ile görüştüm. En fazla 48 saat dedi. Akşam 9a kadar farklı farklı temsilciler ile görüştüm.

Her biri birbirini yalanlayan farklı bilgiler verdi. Hizmeti sizden almama rağmen herhangi bir tatmin edici cevap alamadığım için TT'yi aradığımda bazı bölgelerde nöbetçi ekiplerin olmadığını söylediler. Çözüm süremiz 48 saat diyorsunuz ama 48 saatte sorununuz çözülür demeyi bırakın araya bayram da giriyor bayramda TT ekipleri çalışmıyor diyebiliyorsunuz. Sonuç: Bırakın müşteri memnuniyetini hakkım olan çözümü bile vermiyorsunuz!

Elif 12 Okunma

Cevaplar

 • Elif 20 Eylül 2016

  Aboneliğinizi iptal ettirmek için faksla falan da uğraşmayın sistemlerine bir türlü düşmez! ! Direkt bayisine gidip dilekçeyi verin biran önce kurtulun. Böyle sinir bozucu bir firmayla daha karşılaşmadım. Hem hizmet vermez hem de iptal ettirmek istediğinde iptal etmemek için sizi zorladıkça zorlar.

 • Elif 20 Eylül 2016

  Aboneliğinizi iptal ettirmek için bayisine giderseniz modeminizi de götürün. Superonline müşteri temsilcilerine 3 defa ısrarla sormama rağmen "götürmeyin bayimiz modemi almıyor" dediler. Bu da sizi oyalama taktikleri ama ciddi sinir bozucu. Bayiye dilekçe için gittiğimde "modemi neden getirmediniz" diye sordular. Şimdi bir daha kargolamayla ya da tekrar bayiye gitmekle uğraşmak zorunda kalacağım. Sorun var çözmüyorsunuz. Soru soruyorum sorduğum sorunun cevabı dışında her şeyi anlatıyorsunuz. Soruyu tekrar sorunca aynı şeyleri tekrar ediyorsunuz. Verdiğiniz bilgiler doğru olsa içim yanmayacak. Bir daha Superonline? asla! Herkese de bu durumu anlatıyorum.

 • Elif 16 Eylül 2016

  Telefonda bilgi veren müşteri temsilcisine ben size talebi ne zaman ilettim diye sordum. 11eylül dedi. Bu kadar ilgisiz ve bilgisiz kurumsal bir firma olamaz.ben 10 Eylül sabah 10.00da arıza kaydı oluşturmuştum. Neyse internetim hala yok. Sonuç: pazartesi ilk iş iptal için faks çekmek.

 • Superonline Temsilcisi16 Eylül 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 15.09.2016 19:47’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Superonline Temsilcisi16 Eylül 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Elif 11 Eylül 2016

  Sorunum hala çözülmediği gibi. En fazla 48 saatlik bir çözüm sürecimiz var cümlesi de tamamen pazarlama taktiği. Müşteri temsilcisi ile yaptığımaz önceki görüşmede "arıza olduğunda Türk Telekom'a mail atıyoruz. Acil bildirimi yapıyoruz ama onlardan dönüş gelene kadar biz başka bir şey yapamıyoruz" dedi. Peki onlar aylarca dönüş yapmasa bu süreç böyle kalacak mı? Farklı bir süreç başlatamıyor musunuz diye sorduğumda "evet yapabileceğimiz tek işlem budur. Türk Telekom'dan dönüş gelene kadar bu süreç böyle devam eder dediler. Komik.

 • Elif 11 Eylül 2016

  Sorunum hala çözülmediği gibi. En fazla 48 saatlik bir çözüm sürecimiz var cümlesi de tamamen pazarlama taktiği. Müşteri temsilcisi ile yaptığım az önceki görüşmede "arıza olduğunda Türk Telekom'a mail atıyoruz. Acil bildirimi yapıyoruz ama onlardan dönüş gelene kadar biz başka bir şey yapamıyoruz" dedi. Peki onlar aylarca dönüş yapmasa bu süreç böyle kalacak mı? Farklı bir süreç başlatamıyor musunuz diye sorduğumda "evet yapabileceğimiz tek işlem budur. Türk Telekom'dan dönüş gelene kadar bu süreç böyle devam eder dediler. Komik.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön