Superonline Bağlantı Sürekli Kopuyor.

Ramazan E. |

Superonline abonesiyim. ADSL kullanıyorum kablosuz bağlantım sık sık kopuyor. Defalarca aramama rağmen sıkıntı olmadığını belirtiyorlar. Gelip kontrol etmelerini istediğimde servis hizmetini vermediklerini binanın Türk Telekom panosunun binama uzak olduğunu bundan dolayı sorun yaşayıp olabileceğimi belirtiyorlar. Bunun içinde Telekom servisini beklemem gerektiğini söylüyorlar. Fiber kullanırken bu kadar sorun yaşamadım. ADSL abonelerine hizmet verilmiyor. 2 aydan beri arıyorum ama sorunumu çözen olmadı.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ocak
  16:36

  Şikayetinizin çözümü için sizi 2 kez aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

 • 22 Ocak
  14:31

  Şikayetinizin çözümü için sizi 0850 222 0 222 nolu hattan 22.01.2016 14:31'de aradık ancak ulaşamadık. Gün içerisinde bu numaradan tekrar arama gerçekleştireceğiz.

 • 22 Ocak
  12:20

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE