Superonline Bağlantı Sorunuma Çözüm Üretmiyor!

İlknur S. |

Superonline teknik servisini bağlantı kopukluğu problemiyle aradım. Servisten modeme format atıldı ve DSL bağlantımız tamamen kesildi. Kablolarda problem olduğunu söylenerek iki kere teknik servisten elemanlar geldi fakat sorunu çözemediler.

Modemi değiştirmek için kayıt açıldı fakat farklı modemlerde de aynı sorunu yaşadığımdan modem değiştirmenin de sorunu çözeceğini düşünmüyorum. Günlerdir internetten faydalanamıyoruz ama internet faturamızı da ödüyoruz.

Superonline bağlantı sorunumuza ısrarla çözüm üretmiyor. Sorun çözmede sıfır. Bağlantı kopukluğu nedeniyle arıyoruz tamamen internetimizi kesiyorlar hiçbir çözüm de üretmiyorlar. Bir daha Superonline asla.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Haziran
  07:58

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 20.06.2016 14:14’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 20 Haziran
  09:34

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE