Superonline Bağlantı Sorunum Çözülmüyor!

Cb Şimal G. |

Ortalama 4 aydır aynı sıkıntıdan dolayı haftada bir Superonline müşteri hizmetlerini arıyorum ama herhangi bir çözüm yok. Kullanmış olduğum hiçbir cihazdan sağlıklı bağlantı kuramıyorum. En basit bir google sayfası bile açılmıyor. Müşteri hizmetlerini sürekli arıyorum 1 ay önce teknik ekip inceleme yapacak size dönülecek denildi. 2 gün sonra beni aradıklarında iyileştirilme yapıldı sorununuz çözüldü denildi. Bu konuşmanın akşamına yine aynı sıkıntı ile karşılaştım. Bugün aradığımda bana bir sorun görülmediğini ve teknik ekip yollanmayacağını söylediler. Sabah ilk işim tüketici haklarına şikayetçi olmak olacak. Her ay kullanamadığım internetin parasını ödemek istemiyorum.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Teknik Servis Randevu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Ağustos
  19:11

  Sizi 17.08.2015 19:05'de aradık ancak ulaşamadık. Şikayetiniz ile ilgili detaylı bilgi almak için 0850 222 0 222 arayabilir veya hizmet@superonline.net mail adresine e-posta gönderebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 17 Ağustos
  16:56

  Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE