Superonline Bağlantı Sorunu Ben Çözecekmişim.

Ahmet Ç. |

2 gün önce bağlantı problemi nedeniyle şikayetimi ilettim önce ip değişmiş güncelleyip düzeltip dönüş yapılacak denildi, sonra ilgili servis yönlendirilecek denildi. Dün aranıp servisin gelip binadaki kutuya kadar kontrol yaptığını kendilerinde hiçbir sorun olmadığını, sorun varsa binadaki bağlantıda olabileceği şeklinde dönüş yapıldı. Bugün tekrar kontrol ettim bağlanamadım, tekrar aradım problemimin devam ettiğini söyledim, bundan sonra kendiniz çözeceksiniz biz karışmayız şeklinde kibarca dönüş yapıldı. Servis yönlendirin ücreti neyse ödeyeceğim dememe rağmen kendim elektrikçi bulacakmışım binanın girişinden itibaren kontrol ettirecekmişim. Üyeliğimin iptal edilmesini istiyorum.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Ç.
  21 Ocak
  16:50

  Sayısız mail telefonla aramadan sonra ısrarla sorunun benim binama olduğunu söylediniz. Kendi başıma bıraktınız beni. Sonuç olarak 2 elektrikçi ve 1 telefoncu getirdim sizin yüzünüzden bir sürü masrafa girdim. Gelen ustalar evde binada sorun olmadığını bildirdi (sürprizzzz). Yaptığım araştırmaya göre Telekom'dan falan da gelen olmamış

  Şimdi kime kızmak lazım. Bu maile cevap yazacak ya da telefonla görüştüğüm kibar, yardımcı olmaya çalışan gençlere mi yoksa yönetici bozuntularına mı? 2 haftalık tecrübemden sonra Superonline da 1 tane işe yarar yönetici olmadığını anladım. Devekuşusunuz hepiniz. Allah belanızı versin. Çok kızgınım

 • Ahmet Ç.
  16 Ocak
  23:11

  yaklaşık 2 haftadır internet hizmeti alamıyorum. çağrı merkeziyle 3 4 kez gorustum, Şikayetvar.com dan sesimi duyurmaya calisiyorum.
  Ne şikayetim cozuldu, ne abonelik iptal edildi, ne de geri dönüş var. büyük şirket böyle oluyor herhalde. Superonline da mesajlarimi gören 1 tane duyarli yonetici yok mudur?
  Bundan sonraki adimim sirketin ust duzey yoneticilerine ulasmak olacaktır. çok sukur internetten herseye ulasabiliyoruz. Buyuksun Superonline

 • Ahmet Ç.
  14 Ocak
  10:13

  Ben telefonla bilgilendirilmek istemiyorum. Nasıl ki abone olurken tüm hizmet sağlanıyor, bağlantılar kontrol edilip çalışır şekilde teslim ediliyorsa yine aynı servisin gelip (ücreti neyse) gerekli kontrolleri yapıp bir eksiklik varsa uygun şekilde gidermesini istiyorum. Ben nereden bulayım elektirikçiyi, nasıl yapayım tüm binanın girişinden itibaren bağlantısının kontrolü.
  Eğer bu talebim yapılamıyorsa, aldığım hizmetin kesintiye uğramasından dolayı üyeliğimin iptal edilmesini istiyorum. Lütfen üyelik iptal edilirken taahhüdünüz vardı bilmem ne kadar cezayı öderseniz iptal ederiz şeklinde dönüş yapmayın. Zira hizmet alamadığım için internete bağlanamadığım için iptal ettirmek istiyorum.

 • 14 Ocak
  09:39

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE