Superonline Bağlantı Sorunu.

Çağın A. |

İnternet aboneliği konusunda Turkcell Superonline'ı seçmek gibi büyük bir hata yaptım çünkü aylardır süren bağlantı kopmalarını çözmekten dahi aciz bir ekibi var. Ve problemi çözemedikleri gibi taahhüdü de iptal etmiyorlar. Yani vermeyi beceremedikleri hizmetin parasını alıyorlar. Bana tesisatınızda problem var dediler (ki bunu hiçbir şeyi kontrol etmeden söylediler) tesisatım yeni olmasına rağmen ciddi bir masraf yapıp tekrar yeniledim, ama sonuç yine aynı. Ben Superonline'dan hem ses hem de internet hizmeti alıyorum ancak sürekli yaşadığım bu kopma sorunları yüzünden ne telefonumu ne de internetimi düzgün bir şekilde kullanamıyorum.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Teknik Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Haziran
  11:16

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 27.06.2016 11:16’da görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 27 Haziran
  09:52

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE