Superonline Bağlantı Sorunu...

Sevdanur T. |

2 haftadır internet hizmeti alamıyoruz. Yandaki inşaatın kepçesinden dolayı kablolar hasar görmüş. Superonline'i aradık arıza kaydı oluşturduk. Kablo sorununu Türk Telekom dün (19.02.2016) gelip çözdü. İlk yapıldığında ınternet çok yavaştı. Superonline'i arayıp hızla ilgili iyileştirme yapılmasını rica ettim, sağ olsunlar yaptılar. Bu sabaha kadar bir problemimiz yoktu. Sabah bağlanmaya çalıştığımızda sınırlı erişim uyarısını verdi. Yine Superonline'i aradım internete bağlanamadığımızı söyledim.

Bir şeyler yaptılar kullanmaya başladık,5 dk olmadan yine gitti. ADSL resetlendi, DNS ayarları değişti, kablolu bağlandık. Olmadı. İlk bağlanan cihazdan giriyor 5 dk bağlı kalıyor. PC bağlıysa telefonunuzu gösterin, tel bağlıysa PC'yi gösterin diyorlar.

7 8 kere konuştuk denedik olmuyor. Babamın 'hizmet almadığım şeyin parasını vermek istemiyorum'söylenmeleri de cabası. 2 haftadır mağduruz, bir çözümünü lütfen bulun artık.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Mart
  11:04

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 29.02.2016 20:10’da görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 22 Şubat
  09:21

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE