Superonline Bağlantı Sorunu.

Mustafa T. |

12 ayın 1,5 ayı kesinlikle internet yok. Mesela son 10 gündür yine yok. 3 adet Superonline olduğu halde birinden bağlanamıyorum. Switch hatası varmış mahallemizde 3 Apt. Da bu sorun varmış o yüzden farklı ekipler gelecekmiş. Maalesef 10 gündür düzelmedi ve ben sigorta acentesiyim işim tamamen statik ip'li internetten geçiyor. İş yerim bunlardan dolayı kapalı ve ben para kazanamıyorum.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Teknik Servis Randevu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Ekim
  13:54

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 09.10.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Bağlantı problemi incelenmiş ve sorun giderilerek müşterimize bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Mustafa T.
  07 Ekim
  17:16

  Merhaba,

  gerçekten artık Allah'a havale ediyorum. 12 ayın kesinlikle 2 ayında internet bağlantımız çeşitli bahanelerle yok. Çok sıkıldım. Ben sigorta acentesiyim ve benim internetim olmadığı takdirde işyerimi açmam için bir sebep kalmıyor. Kim karşılayacak benim kaybımı. Daha geçen hafta 10 gün boyunca yoktu şimdi tekrar poliçe keseceğim yine internetim yok. Yeter artık gerçekten ayıp asla ama asla kimse kullanmamalı bu interneti. BİMER'e kadar yazıyorum artık... .

 • 28 Eylül
  15:42

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE