Superonline Bağlantı Sorunu.

Berat Ü. |

2 gün önce 2.kez aynı sorunumu dile getirdiğim''çözüm''için yardımcı olmayan son aradığımda sorun için elektrikçi çağırmamı söyleyen müşteri temsilcisi. Kaç senedir aynı firmanın bağlantısını kullanmaktayım.

Haftada 3-4 yeri geliyor daha fazla bağlantı problemi yaşıyorum ilk zamanlarda bir şey diyemedik çalışma yapılıyor denildi. Son zamanlar fark ettik ki 1 ay oluyor yan apartman hastane amaçlı kullanılıyor ve sürekli elektriği kesiliyor, bunun nereden bildiğime gelirsek kocaman jeneratör sesi duymamak mümkün değil. Sorunum şu, ne zaman hastanenin elektrik kesiliyor bizim İnternet ve telefon kesiliyor, kontak nokta orası diye İnternet telefon kullanmıyorsam ne anladım. Apartman dairelerde aynı.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Ocak
  15:00

  Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE