Superonline Bağlantı Sorunu.

Uğur Ç. |

Yaklaşık 1.5 aylık Superonline internet kullanıcısıyım. 1.5 ay içinde iki kere bağlantı sorunu yaşadım. İlk sorunda internete 3/4 gün kadar giremedim, şimdi buradan yazıyorum ama ömürlük bir bağlantı hızıyla... Az önce müşteri hizmetlerini aradım sorunumu anlattım klasik laflarını ilettiler bana 5 dakika kadar modeminizi kapatın tekrar açın diye düzelmezse tekrar aramamı söylediler düzelmedi bende tekrar aradım. Aynı müşteri hizmetleri ile görüşüyorduk onunda ekranında sorun olmuş ben aradıktan sonra galiba muhabbetleri iyiydi şuanda işlem yapamayacağını söyleyerek bana kibarca yol verdiler. Bence isminizi Super Offline diye değiştirin!

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Uğur Ç.
  09 Ağustos
  17:22

  Kusura bakmayın sayın yetkili kısa süre içinde aynı sorunu tekrar yaşarsam internet bağlantımı komple iptal ettireceğimi bilmenizi isterim. Ayrıca müşteri temsilcilerinizi de gözden geçirmenizi öneririm. Kolay gelsin.

 • 04 Ağustos
  12:38

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE