Superonline Bağlantı Sorunları!

Kadir Ç. |

4 gündür sürekli Superonline'ı arayıp düşük olan hızımı arttırmalarını istedim, 4. Günün sonunda hızım arttı. Dün akşam sabaha kadar o interneti hiçbir kopma olmadan kullandım. Bugün öğlene doğru ben isteyen Superonline arayıp, bugün teknik ekibimiz sorununuzla ilgilendi dediler, eve geldim internet yok.

Bu nasıl bir ilgilenmedir. Bir önceki akşam saatlerce sorunsuz girdiğim internetin neyiyle ilgilenip temelli götürdünüz acaba. Bugün aradım hız düşürmekten bahsediyorlar. En başa döndük yani. Sorunu halledemeyip, bir şekilde hallolan sorunu geri getiren Superonline şimdi beni 4 gün öncesine geri götürmekten bahsediyor. Hız düşümünü hiçbir şekilde kabul etmeyeceğim.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kadir Ç.
  17 Aralık
  21:01

  Evet doğrudur bugün içinde arandım. Arayan arkadaş, servislerinin ben evde yokken durumla ilgilendiklerini ve evime kadar gelen hatta herhangi bir sıkıntı olmadığını bildirdi sorunun evin içindeki hattan olabileceğini dile getirdi. Bugün akşam ise türk telekomdan bir servis yetkilisi gelip bir daha kontrol yaptı ve sorunu düzeltti, sorunun ne olduğunu sorduğumda evime gelen hatta bir sıkıntı olduğunu ve düzeltildiğini söyledi. Şimdi sabah ki arayan ve o hatta sorun olmadığını dile getirmişti. Şimdi bana bir söyler misiniz bu nedir? Sorunun nereden bile olduğunu kestiremezken nasıl yardımcı olmayı düşünüyorsunuz. İyi ki türk telekom servisi mesaiye kalıp akşam geldi yoksa sabah ki telefon görüşmesini baz alarak ev içindeki telefon hattını değiştirip gereksiz masrafa girecektim, ve beni yani bir müşterinizi gereksiz zarara sokacaktınız. Tebrikler superonline. Bu şekilde devam.
  Not: Normalde 8 mbit olması gerekirken hızım şu anda testlerde 3 mbit civarlarında ama lütfen düzeltmeyin ya da ellemeyin en son ellediğinizde ne olduğunu gördüm. Şimdiden Saolun....

 • 17 Aralık
  12:30

  Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE