Superonline Bağlantı Problemi Yaşıyorum..

Ahmet G. |

Superonline internetine geçtiğimden beridir neredeyse 5 dündür interneti kullanamıyorum, işyerinde kullanıyorum ve sürekli gereksinim duyduğum bir iletişim aracını kullanamadığım için işlerimde bu sebepten aksıyor.

Arıza kaydını bıraktığımda neredeyse 3 gün oldu ve hala bir çözüme ulaştırılamadı anlamsızca bekliyorum 5 gündür interneti kullanmayı ve eminim ki fatura kesildiğinde bu geçen günlerinde ödeyeceğim havaya hiç memnun değilim hizmet kaliteniz sıfır...

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Mayıs
  10:09

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 08.05.2016 09:25’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 07 Mayıs
  15:12

  Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE