Superonline Bağlantı Problemi ve Müşteri Hizmetlerine Erişim Sorunu.

Batuhan A. |

Sabah saat 5 buçukta internet sinyalim gitti, hadi dedim gelir 5 dakikaya, gelmedi. Modemi sıfırladım, yine değişen bir şey yok. Sonunda müşteri hizmetlerini arayayım dedim. İlk aramamda 6 buçuk dakika, ikinci aramamda ise 11 dakika beklememe rağmen tek duyduğum, müşteri temsilcilerimiz şu an başkalarına hizmet veriyor. Çağrı alan kimse yok, 17 dakika hiçbir çağrı merkezi böyle bekletemez.

Hem sabah 6'da netimi kesin, hem de beni 17 dakika bekletin. Böyle bir şey yok, ben size para ödüyorum para. Bedavaya almıyorum o hizmeti sizden.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Şubat
  14:06

  Şikayetinizin çözümü için sizi 2 kez aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

 • 19 Şubat
  09:35

  Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE