Superonline Bağlantı Problemi Ve Cayma Bedeli!

Gökhan G. |

Yaklaşık olarak 9 aydır Superonline kullanıcısıyım ve internetim için adres değişikliği müracaatında bulundum. Fakat firma bir türlü bağlantımı gerçekleştiremediği gibi, acil internet bağlantısı ihtiyacım olduğunu söylememe rağmen bağlantımı gerçekleştiremiyorsanız sözleşmemi iptal edin dediğimde tarafıma cayma bedeli çıkacağını ifade ettiler.

İlk sözleşmemi yaptığımda da yansıyacak olan cayma bedeli gelen kurumsal temsilcinin ifadesiyle faturalarımdan düşülecektir denildi. Bunu ifade etmelerine rağmen diğer sözleşmeden de caydığım için bir bedel ödedim ve bu bedel Superonline tarafından karşılanmadı. Üstelik defalarca istediği evrakları göndermeme rağmen. Tam anlamıyla Superonline tarafından kandırılmış bulunmaktayım. Hali hazırda da faturasını ödediğim interneti kullanamıyorum. Kullanamadığım gibi her telefon irtibatında temsilcilerin çözümsüzlüğe odaklı konuşmaları rahatsızlık veriyor.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan G.
  12 Ağustos
  13:48

  maalesef belirtildiği gibi çözüme ulaşamadım

 • 10 Ağustos
  09:32

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 10.08.2016 09:30’da görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 10 Ağustos
  09:01

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE