Superonline Bağlantı Problemi İle İlgilenmiyor!

Mustafa Ç. |

Ne yazık ki Superonline abonesiyim ve yaklaşık 10 gündür müşteri sözüm ona hizmetlerini defalarca aramama rağmen bağlantı problemim ile ilgili hiçbir olumlu adım atılmadı. Türk Telekom alt yapısında problem yok, evinize elektrikçi getirip hattınızı kontrol ettirin gibi son derece müşteri hakkına tecavüz eden önerilerini bile yerine getirip elektrikçi eve getirdim ama tesisat ile ilgili bir problem olmadığı cevabını aldım.

Bu durumu yeniden kuruma bildirdim. Tamam bakıyoruz dediler, en sonunda yeniden elektrikçi getirin komedisine döndük, Superonline olarak bir yetkili servisleri yok. Sözleşme gereği bana internet veremiyorlar, ben ayrılırsam da tazminat istiyorlar. Ne yapacağımı bilmiyorum.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Ç.
  08 Aralık
  18:00

  Beni aradılar ama çözüm adına bir şey yapılmadı. aboneliğimi sonlandirdim
  Sözleşmeden doğan ekstra ücret olarak yaklaşık 400 TL ödeyeceğim. Internet problemini cozmedikleri için aslinda sözleşmeyi Superonline bozdugu halde bana yansitilan ücret bu. Yasal yollardan hakkimi arayacağım. Bu firmanın insanları mağdur etmesinin önüne geçilmeli

 • 01 Aralık
  17:42

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 01.12.2015 17:41:56 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Bağlantı problemi incelenmiş ve sorun hakkında müşterimize bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 01 Aralık
  14:42

  Şikayetinizin çözümü için sizi 0850 222 0 222 nolu hattan 01.12.2015 14:42:07'de aradık ancak ulaşamadık. Gün içerisinde bu numaradan tekrar arama gerçekleştireceğiz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 01 Aralık
  09:28

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE