Superonline Bağlantı Problemi!

Serdar A. |

Defalarca müşteri hizmetleriyle yerlerde sürünen internet bağlantımı bildirmeme rağmen hiçbir gelişme olmadı. Acilen taahhüdümün dolmasını bekliyorum ki üyeliğimi iptal edeyim. Müşteri hizmetlerinin sadece söylediği "Beyefendi modemin başında iseniz şu ışık sönünce 2 megabitten 4 megabite çevireceğiz, flash olarak yandıktan sonra sürekli yanınca haber verin 4 den 6 megabite çıkaralım. Bu işlemi son kez 6 megabitten 8 megabite çıkarıyorlar ama elde var sıfır".

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serdar A.
  01 Mart
  11:44

  Daha önceden defalarca Superonline müşteri temsilcisini aramama rağmen hiçbir şekilde şikayetimi çözmediler. Sürekli bağlantı kopukluğu ve düşük bağlantı seviyesi yaşamaktayım. Telefonla tek yaptıkları modeminizin başına geçin hızınızı 2 megabitten 4 e, 4\'ten 6\'ya, 6\'dan da 8\'megabite getiriyoruz dediler ve bunun sonunda hızınıtest.com sitesine girin diyorlar ve ooo iyi bağlantınız iyi duruma geldi diyorlar. Telekom yetkilisi de geldi apartman girişine kadar bağlantıyı kontrol etti ama sıkıntı yok. En son arayan müşteri temsilcisi de modeminizi değiştirelim dedi. Tamam dediğimde de modeminizi yollayın bir hafta içinde yenisini gönderelim dedi. Resmen çözümsüzlüklerle geliyorlar karşıma. 1 haftaya yakın bir süre modemsiz kalacakmışım. Siz yollayın öyle göndereyim bari bu aşamada beni mağdur etmeyin dediğimde öyle olmaz diyorlar. Teşekkürler Superonline yaşattıkların için

 • 01 Şubat
  11:49

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 01.02.2016 11:45’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 01 Şubat
  09:10

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE