Çağlayan B. Teşekkür Mesajı

Turkcell e gösterdiği ilgi için teşekkür ediyorum

Superonline Bağlantı Kurulamaması!

Çağlayan B. |

Turkcell dört dörtlük paket için başvuru yaptım evime gelip modemi taktıklarından itibaren bir hafta geçti. Halen internet bağlantımı sağlayamadılar. Sorunun nerede olduğunu hala kendileri de bilmiyorlar. Türk Telekom arızası olduğunu söylediler ama onları aradığımda da herhangi bir arıza olmadığını söylüyorlar. Önceden kullandığım T** aboneliğimi internetsiz kalmayayım, bağlantı süreci uzar vs... Bir şey olur diye sonlandırmamıştım. Ama o interneti de kullanamıyorum. Her gün müşteri hizmetlerine şikayet ve arama gerçekleştiriyorum ama halen internetim yok. Çözüm adına atılan somut bir adım yok, cevaplar hep aynı, en kısa süre içerisinde çözülecek deniyor ama o en kısa süre nedir bilen yok.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Çağlayan B.
  14 Eylül
  12:58

  Turkcell e gösterdiği ilgi için teşekkür ediyorum

 • Çağlayan B.
  14 Eylül
  12:57

  Şikayetim çözülmüş durumda. Teşekkür ediyorum

 • 14 Eylül
  12:55

  Şikayetinizin çözümü için sizi 2 kez aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

 • 14 Eylül
  11:07

  Şikayetinizin çözümü için sizi 0532 532 00 00 nolu hattan 14.09.2016 11:07'de aradık ancak ulaşamadık. Gün içerisinde bu numaradan tekrar arama gerçekleştireceğiz.

 • 02 Eylül
  09:14

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE