Superonline Bağlantı Kopukluğu.

Sedat Ş. |

Size yemin ediyorum bıktım artık gerçekten her aradığımda nazik kibar konuştum hakaret etmedim argo konuşmadım bu sefer arasaydım kendimi tutamayıp kaba konuşurdum diye buradan yazmayı tercih ettim. Bağlantı kopukluğu gelenek haline geldi her aradığımda '' Beyefendi hat değerleriniz çok güzel'' lafını duymaktan bıktım.

Size yemin ederim ki arıza kaydı açtırmak için aradığımda hattımda 1 haftada tam 102 kez kesinti yaşamışım bu kadar olmaz bu kadar boş bırakılmaz arıza için evime geldiler. Hat kablolarında ek vardı sadece onları bantlayıp ve telefon hattını sadece modeme bağlayıp gitmişler. Hiç ama hiç memnun değilim. Biraz daha böyle giderse gerekli makamlara gidip hakkımı arayacağım.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Nisan
  12:23

  Sizi 09.04.2015 12:23'de aradık ancak ulaşamadık. Şikayetiniz ile ilgili detaylı bilgi almak için 0850 222 0 222 arayabilir veya hizmet@superonline.net mail adresine e-posta gönderebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 09 Nisan
  11:09

  Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE