Superonline Bağlantı Kopuk Ama Servis Bir Türlü Gelmiyor!

Diğdem K. |

Yaklaşık iki ay oldu fiber internet bağlatalı. İlk günden beri sürekli sorun yaşıyoruz
"kablolar eski değişmesi gerekiyor" dediler her seferinde "geç oldu yarın geliriz" diyip kapatıyorlar. Sürekli oyalama çabasındalar. Hala kablolar değişmediği gibi internette iki gündür yok. Bugün geleceklerini söylediler şu saat oldu kimse gelmedi. Normal çalıştığı dönemlerde de hızı taahhüt edilen hızın neredeyse yarısı. Kaç defa aradıysam "normal" diyip kapatıyorlar. İki yıllıkta taahhüdüm var. Satış donrası destek ve hizmet kalitesi çok kötü.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Ocak
  11:37

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 06.01.2016 17:40 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Bağlantı problemi incelenmiş ve sorun giderilerek müşterimize bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222'yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 06 Ocak
  09:29

  Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE