Superonline Bağlantı Kopmaları.

Dursun K. |

Yaklaşık beş aydır Superonline üzerinden internet hizmeti almaktayım fakat bu beş aylık dönem içerisinde kaliteli hizmet aldığımı söylemek tüketicilere resmen yalan söylemek olur. Bağlantımın günde defalarca kez kopması, bu kopmaların her ayın biri ila beşi arasında olması, daha sonrasında defalarca kez çağrı merkezi ile iletişim kuruyor olmam çok can sıkıcı olmakla beraber vakit kaybı oluşturmakta üretilen çözümler her seferinde geçici çözümler oluyor.

Stabil olarak henüz bağlantımı verimli kullanamadım reklamlara aldanıp kaliteli hizmet beklerken üçüncü dünya ülkesi vatandaşları gibi çağın ötesinde hizmete maruz kalıyorum. Daha 16 Mbps hizmet sağlayamazken, fiber ile ilgili algıda seçicilik yapmanız da ayrı bir ironi. Önceki servis sağlayıcımı mumla arar oldum. Muhtemelen buradan vereceğiniz cevap da kopyala yapıştır olacaktır.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Haziran
  15:05

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 07.06.2016 15:00’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 07 Haziran
  12:10

  Şikayetinizin çözümü için sizi 0532 532 00 00 nolu hattan 07.06.2016 12:08'de aradık ancak ulaşamadık. Gün içerisinde bu numaradan tekrar arama gerçekleştireceğiz.

 • 06 Haziran
  09:58

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE