13 Temmuz 2015

Superonline Bağlantı Kesilmesi ve Çözülememesi.

Ara sıra internet kesintisi oluyor, bazende bağlantı simgesinde ünlem işareti var ve sınırlı bağlantı yazıyor. Bunun için daha önce de arıza bildirdim. Ama çözmek istemiyorlar veya çözme yeteneğine sahip değiller.
Tahhüdüm var iptal etsem taahhüt yerine getirilmediği için ceza kesecekler.

Siz taahhüdünüzü yerine getirmediğiniz de iptal etme hakkımız yok mu düzgün hizmet veremiyorsunuz.
Btk'ya başvuruda bulunacağım bunun için nereye başvurmam gerekiyorsa araştıracağım gerekirse BİMER'e yazacağım bu konuyu özel firmalar istediği gibi şunu yerine getirmediniz para cezası kesebiliyorlar, buna kim dur diyecek?
Geçen yıl Avea' da aynı sorunu yaşadım, ikamet adresimde 3g yokmuş iptal parası ödedim.

Murat 423 Okunma

Cevaplar

  • Murat13 Temmuz 2015

    Sevgili yetkili arayan kişi sorun çözüldü diye aramadı konuşma kaydını iyi dinle ayrıca arkadaşlarınız kallanıcı adımı ve şifremi bilgim olmadan değiştirdiler değişirken güvenlik sorusu sorulmadı. Düzeltin dediğimde güvenlik sorusu soruyorlar? Sizce bu mantikli mi?

  • Superonline Temsilcisi13 Temmuz 2015

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 12.07.2015 19:40 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Bağlantı problemi incelenmiş ve sorun hakkında müşterimize bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Superonline Temsilcisi13 Temmuz 2015

    Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön