Superonline Bağlantı Hızı Yerlerde!

Doğal K. |

Aldığımız hizmet adil kullanım kotasına takıldığı için 8 Mbps sınırsıza geçiş yaptık. Zaten kotaya takıldığımızı öğrenmemize sebep olanda hızdaki yavaşlamaydı. Limitsiz kullanıma geçince tabi yine hızı kontrol etmeye başladık. Ancak bırakın 5-6 Mbıt'i,3 Mbıt'i zor görür olduk.

Bu kontroller esnasında gördük ki garip bir durum var! Hız, örneğin sabah 7'de normale dönüyordu? Resmen Dr Jekyll ve Mr Hyde gibi; internetin yoğun kullanımda olduğu saatlerde hızımız yerlerde sürünüyor, diğer zamanlarda firmanın taahhüt ettiği ve bizim istediğimiz hiza dönüyordu.

Bu soruna karşın Superonline çağrı merkeziyle yaptığımız görüşmelerden aldığımız tek yanıt lokal sorun olduğuydu. Yahu lokal sorun zamana göre düzelir mi?


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Doğal K.
  10 Aralık
  13:48

  Çözüm müşterinin yaşadığı problemin giderilmesidir.Benim firmanın kullandığı altyapıya müdahale etmem imkansız olduğundan bunu çözmesi gereken firma iken bize halen masal anlatıyorlar.Sistemde hiçbir değişiklik olmadan hız oynuyorsa,altyapılarında sorun var demektir.Eğer bu firmadan internet kullanacaksınız;hızınızı ara ara ölçün derim.

 • 07 Aralık
  01:10

  Müşterimiz ile Özgür Duran - 40002322 tarihinde görüşülmüş ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE