28 Nisan 2014

Superonline Bağlantı Hızı Çok Düşük.

50 mgbt hız ve 75 gb adil kotalı Turkcell Superonline kampanyasına 2 taahhüt vererek sözleme yeniledim. Yenilemeden önceki gün hız ölçümünde 15-17 mgbt hız tespit ediyordum. Sözleşmeyi yenilediğim den beri 0.5 ile 3.5 mgbt hız arası hizmet verebiliyorlar.

13 mart tarihinde arıza kaydı açtım ve en az haftada 2 defa arayarak arıza kaydını hatırlatmama rağmen bir kere bile servis bile gelmedi. Muhatap bulamamaktayım. Vaad edilen hızda hizmet almak ve ilk üç ay indiriminin arızanın giderilmesine müteakip sonraki üç ay için geçerli olmasının adil olacağını mütalaa ediyor ve bekliyorum.

Okan 66 Okunma

Cevaplar

 • Okan02 Mayıs 2014

  Hali hazırda bir değişiklik yok. Gönderilen otomatik maillerden başka bir bilgi de yok. Gele maillerde de yazan; "Değerli Müşterimiz, 18846661 nolu talebiniz ile ilgili takibimiz devam etmektedir. Size en kısa süre içerisinde çözüm sağlayacağız. Saygılarımızla, Turkcell Superonline".

 • Okan30 Nisan 2014

  15 Mart 2014 tarihinde 17683673 numaralı talebimle ilgili bugün gene superonlinedan aynı mesaj geldi. "18846661 nolu talebiniz ile ilgili takibimiz devam etmektedir. Size en kısa sre içerisinde çözüm sağlayacağız". En başından beri aynı msjı gönderiyorlar ama tek farkla. her sefgerinde başvuru numarasını değiştiriyorlar ki yeni bir başvuruymuş gibi ele alsınlar. Zaman kazanmaya devam ediyorlar, sundukları hizmet bu şimdilik! Umarım Şikayetvar.com da bu yorumları ve gelişmeleri takip eder ve bu başvurunun yukarıda verilen otomatik cevapla kapanmadığını görür ve çözüm sürecinde yardımcı olur.

 • Okan29 Nisan 2014

  Şuana kadar tarafıma ulaşılmış değildir. verilen cevap her zamanki gibi oyala süreci uzat taktiğidir. Bu otomatik cevabı gönderene kadar arayıp çözüm için ne kadar sürede ne yapacaklarını anlatsalar daha uygun olurdu. İzleyip göreceğiz bakalım neler olacak.

 • Superonline Temsilcisi28 Nisan 2014

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön