27 Ekim 2015

Superonline Bağlantı Hakkında!!

Superonline ADSL başvurusu hakkında uzun süredir mağdurum. Şöyle ki: Yaklaşık 1 ay önce, ADSL başvurusunda bulunmuş olduğum halde telefon hattımın olmaması nedeniyle Türk Telekom yetkilisi tarafında başvurum iade edildi. Daha sonra 180 TL harcayarak tekrardan başvuruda bulundum. 22.10.2015 tarihinde başvuru yapmış olduğum halde hala bana bir geri dönüş yapılmamış. Bağlantı için bir aşama kaydedilmemiştir. Normalde 2 gün içerisinde dönüş yapan ekipler 1 haftadır haber vermemektedirler.

Mehmet 14 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet05 Kasım 2015

  Daha önce de konu ile alakalı bir şikayet oluştırdum. Ancak söylemem gerek yaklaşık 15 gündür Superonline bağlantısı için beklemekteyim. Her müşteri temsilcisinde "1 ay önce başvuru yaptım. Türk Telekom yetkilisi telefon bağlantım olmadığı için iade etti. 15 gün önce bağlatımı yaptığım halde hala bir gelen giden yok. " Diyorum. Ancak her müşteri temsilcisi bana bağlantınızı iptal edelim ve tekrardan bağlantı oluşturalım diyor bu sebeple 3 defa talebim iptal edildi ve tekrR talep alındı. Kelimenin tam anlamıyla rezalet.

 • Mehmet30 Ekim 2015

  Şikayetim hakkında bana geri dönüş yapıldı. Tamam. Koskoca Teknoloji firması saatin ileri mi geri mi alındığını bilmeden 14.46 diye not düşüyor. 15.46 yazacağına. Bana çözümle alakalı hala (!) notuma ekledim, Türk Telekom birimlerine talep geçeceğiz diyor ve telefonumu açmam gerektiğini söylüyor. Sanki ben bunları bilmiyormuşum gibi. Bunları ben zaten yapıyorum da notlarıma talebini ve şikayetinizi ekliyorumdan başka çözüm var mı acaba Superonline da?

 • Mehmet27 Ekim 2015

  14.46 değil 15.46 öncelikle bunu söylemek istiyorum. Bana sistemin otomatik olarak veridği cevabı vermeyin bu 1. 2 bana çözümle gelin. KOnu ile alakalı talebiniz alındı notlarıma ekliyorum nedir? Her aramada aynı şekilde not düşülüyor. Superonline ADSL sınıfta kaldıııııı!

 • Superonline Temsilcisi27 Ekim 2015

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış ve müşterimiz ile 27.10.2015 14:46:40 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize aktivasyon süreci hakkında bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Mehmet27 Ekim 2015

  İletişim adresilerinden çözüm bulacağımı sanmıyorum. her gün kon u ile alakalı ilgili yerleri aradım. Ancak "konuyla alakalı notunuzu iletiyoruz" demekten başka bir durum yok.

 • Superonline Temsilcisi27 Ekim 2015

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön