Superonline Bağlanamayan İnternet Sorunları!

Çiğdem D. |

Yaklaşık 2 hafta önce iş yerimde Superonline telefon ve internet kullanmak üzere iş yerime gelen müşteri temsilcisiyle sözleşme imzaladım. Ertesi gün Telekom'dan aradıklarını telefon bağlamaya geleceklerini fakat adresin kendilerine yanlış bildirildiği için gelemediklerini söylediler. Bunun üzerine 2 haftada 2 kez müşteri temsilcim olduğunu söyleyen kişiyle, 2 kez de Superonline müşteri hizmetleriyle görüşmüş olmama rağmen Telekom'u arayıp yanlış bildirdikleri adresi düzeltemediler. Aynı zamanda Avea olan cep telefonumun Turkcell'e aktarılması için de bir sözleşme imzalamıştım ondan haber bile yok.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi İnternete Bağlanamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Ocak
  17:53

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 07.01.2016 17:53’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 30 Aralık
  09:48

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE