Superonline Aylık Fatura Tutarsızlığı!

Gürol P. |

Yaklaşık 8 ay önce D*** abonesiyken internet ve Turkcell TV aylık faturalarımın 59,99 TL olacağı şeklinde anlaşmış olduğum Superonline firmasından faturalar gelmeye başladığı 4, aydan itibaren faturalarımın 64,99 TL olarak gelmeye başladığını fark ettim. Bu konuyla ilgili olarak 4 kez kayıt açtırmama rağmen çoğu zaman aramadan ulaşmadık diye SMS gönderdiler ulaştıkları zamanda siz sözleşmeyi imzaladınız tutar bu diyerek aradaki fark bayi ile sizin aranızdaki sorun dediler. Uzun zamandır medyada konuştuğumuz ne işe faturamızda budur diye reklamlar donduruyorlar bunun böyle olmadığını 4 kez kendilerine şikayet kaydı açtırarak anlatmaya çalıştım fakat sorunu ne yazık ki çözülmedi.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Mart
  11:39

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 27.02.2016 15:20’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 04 Şubat
  09:14

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE