Superonline Aylardır Dolmayan Kota Dolmaya Başladı!

Yılmaz T. |

Yaklaşık 2 senedir Superonline kullanıyorum. Ne zaman ki Digiturk ile birlikte olan kampanyasına geçiş yaptım o gün bu gündür daha ay dolmadan habire kotanın %80 'ine ulaştığı mesajı geliyor. Evde kullanılan internet neticede. Ne film indiren var ne de büyük dosya indiren şifremde kimsede yok,3.parti uygulamalarla kontrol ediyorum evdeki 4 kişi haricinde internete girende yok. Ama ne hikmetse bugüne kadar dolmayan kota dolmaya başladı. Sözüm ona fiber internet ama gel gör ki google açmaktan aciz hale geliyor çoğu zaman. Yazık yazık size ödediğimiz paralara yazık. Sözleşme iptal edeceğim bu sefer de 235 TL iptal varmış. Ama nedense bu hak yasalara göre aykırı, yani haksız bir ödeme isteği.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yılmaz T.
  19 Ocak
  13:43

  Görüşülen tek konu daha önceki geçmiş aylara ait güya incelemeleri göremediğiniz miş! Güya görünmüyor Muş bizde yedik!

 • 13 Ocak
  15:24

  "Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış,müşterimiz ile 13.01.2015 15:17:13 tarihinde aranarak görüşülmüştür ve müşterimize Turkcell Superonline Kampanya koşulları hakkında bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE"