Superonline Astronomik İptal Fiyatlandırması.

Serkan Ç. |

Yaklaşık 1 ay önce Superonline internet hizmetine üye oldum. Bulunduğum bölge gayet merkezi olmasına rağmen internet hızımda sürekli kopma ve ciddi yavaşlama problemleri gerçekleşti. Son olarak 2 gündür tam anlamıyla internet hizmeti alamamaya başladım. 2 gün boyunca sorunumu çözemeyen ve bana internet hizmetimi sağlayamayan Superonline müşteri hizmetlerine iptal talebinde bulunduğumda 210 TL gibi bir iptal ücreti yansıdı. Bu ücret mevcut fatura tutarımın dışında sadece iptal için benden istenen fiyattır .

Sonuç olarak bana sağlayamadığınız bir internet hizmetiniz var ve ben en doğal hakkımı kullanarak alamadığım internet hizmetimin iptalini istiyorum ve siz benden 210 TL gibi bir ücret istiyorsunuz.

Konuyu hukuk makamlarına taşımayı düşünüyorum.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Haziran
  13:12

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 17.06.2016 13:12’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 17 Haziran
  12:23

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE