Superonline Asılsız Vaatlerde Bulunup Bize Hizmet Sattılar.

Ömer A. |

Superonline İnternet 2 yıllık taahhüt vermiş bulunmaktayım. Satış bayileri yanıltıcılık ile sözleşmeyi yaptırmış ve 1 hafta dolmadan merkezden iptal etmek istediğimi belirttiğimde 700 TL ceza belirleniyor.
Satış Bayisinin söyledikleri:
- D-Smart kurulumu için hiç bir şey yapmayacaksınız her şeyi biz karşılıyoruz. Sonradan Yukarıdan anten vb her şeyi benim yapmam gerektiğini belirttiler.
- Fatura bedeli 54,99 TL 3 tl de ek bir para alınarak 58 TL civarı olması gerekirken daha ilk aydan 66.4 TL fatura geldi.

Bayi şikayetlerini merkeze bildirdiğimde bayi ile yaptığınız telefon görüşmeleri kayıt altında değil diyor. Fatura detayını İnternet'ten göremiyorum. Şikayet formu oluşturdum dönüş olmadı.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer A.
  12 Mart
  14:20

  Şunu belirtmek isterim ki bayinin yalan yanlış bilgi ile beni aldatması durumunu belirttiğiniz telefon nosundan ilettim. Fakat herhangi bir çözüm önermiyorlar. Bayi size yanlış bilgi vermiş telefon konuşması özel telefondan yaptığı için yardımcı olamıyoruz dediler. Süperonline a geçtiğim için çok pişmanım. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

 • 12 Mart
  12:47

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE