Superonline Asılsız Bilgi Vererek Müşteri Kazanmak!

Hakan Ö. |

06.06.2015 tarihinde kapıma Superonline ile çalışan biri geldi. Bana 20 dakika kampanyalarını tanıttı. Yaza Merhaba Kampanyası 3 ay bedava daha sonra ki 3 ayda profiber isimli şirketin ödeyeceğini yani 6 ay bedava kullanımdan sonra faturalandırma yaşayacağımı söyledi.

Daha sonra Superonline'den arayıp konuşmamız kayıt altındadır dedikten sonra aynı bilgileri verip. İlk ay 15 TL, 2. ay ve 3. ay is 6 TL (tam hatırlamıyorum) ödeyeceğimi söylediler. Kabul ettim. İlk ay ve ikinci ay dedikleri gibi geldi fakat 3. ay normal bir fatura geldi ve şuan 11 gün gecikmede. Superonline merkezi arıyorum onlar profiber ödeyecek diyor öbürünü arıyorum onlar merkez ödeyecek diyor. Şikayet kabul etmiyorlar

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan Ö.
  09 Kasım
  13:57

  Daha önce kapıma gelerek 6 ay ücretsiz interneti tanıtıp 3. Ayda fatura gönderdiklerinden bahsetmiştim. Şikayetimi buraya yazdıktan sonra beni arayıp konuyu araştırdıklarını ve birkaç gün sonra tekrar arayıp bayinin hatasını kabul ettiğini ve faturamın ödeneceğini söylemişlerdi fakat ödenmedi ve benim internetimi kestiler. Resimlerde bugün aldığım msjida bulabilirsiniz. Teşekkür ederim

 • Hakan Ö.
  30 Ekim
  13:41

  Kapıma gelerek 6 ay ücretsiz internet için başvurumu alan Superonline bana 3. Ayda fatura gönderdi. Burada yazdığım şikayetin altınada benimle iletişime geçip sorunu incelediklerini ve bana bildirdiklerini yazmışlar. Böyle bir şey yok. Sadece arayıp dinlediler ve hala ses yok. Sadece yalan bilgi veriyorlar.

 • Hakan Ö.
  27 Ekim
  14:56

  Hala benim konumu cozmediler ve burada cozulmus gibi yorum birakiyorlar. Yarin tüketici haklarına da gidip başvuru yapicam. Bu kadar sorumsuzluk ve rahatlik olmaz.

 • Hakan Ö.
  24 Ekim
  18:20

  henüz sadece arandım. Sorunu cozmus degilsiniz. Eksik bilgi paylasimi yapmayiniz lütfen...

 • 24 Ekim
  17:49

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 24.10.2015 17:48 tarihinde aranarak görüşülmüştür ve müşterimize konu hakkında detaylı bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 24 Ekim
  12:23

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE