Superonline Arızaya 12 Gündür Müdahale Edilmedi...

Özgür T. |

28 Ekim tarihinden beri hizmet alamıyorum. Geçen 12 gün içinde en az 7 arıza başvurusu yaptım. Sahada hizmet veren şahsa kadar ulaştım. Bu sabah kahvaltıda avukatımla buluşacağım. Tek dileğim yaptığım arıza kayıtları, fiziksel hiçbir müdahale yapılmamış olduğuna dair, hatta evime bile gelinmemiş ve arızanın yerinde tespit edilmemiş olduğuna dair kanıtların korunması.

Mahkeme kanalıyla bu "logları Superonline'dan isteyeceğim. Bir ihtimal Murat E. Boğaziçi Elektr. Müh. Liğinden dönem arkadaşım olabilir. Kendisine ulaşamazsam, bu dava maddi ve manevi tazminat davası olarak Superonline'a pahalıya patlayacak sanırım. Arkadaşlar hepinize tavsiyem adil muamele görmüyorsanız hukuk yoluna gidin...

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özgür T.
  12 Kasım
  00:05

  O kısa süre hala dolmadı belli ki... Verdikleri söze rağmen, tek bir Allahın kulu aramadı, sormadı ve 60 KOCA SAAT DAHA GEÇTİ. Cep telefonuma satın aldığım ikinci 8 GByte lık paketi kullanıyorum. Tüketici mahkemesine başvurup, bunları tazmin yoluna gitmeyen namerttir !

 • Özgür T.
  12 Kasım
  00:02

  14 gün oldu hala hareket yok...

 • 10 Kasım
  11:11

  Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  ,"Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,"
  TURKCELL SUPERONLINE