Superonline Arızalı Günlerin Parası Talep Ediliyor.

Merve B. |

25 gün boyunca arızalı olan internetim faturalandırılmadan önce ücretlendirme ile ilgili görüşme yaptım. Arızalı olan günlerin parası talep edilmeyecek dendi. Kendilerinden beklenildiği gibi talep ettiler. Faturaya itiraz ettiğimde " Öyle bir arıza kaydınız görülmüyor. Bir şey yapamayız " cevabını verdiler.

Yaptıkları inceleme sonucunda 3 gün arıza saptandığını söyleyip 3 günün parası düşüldü. Hizmet sağlamadan parasını istiyorlar. Yeni fatura itirazını da kabul etmiyorlar. Hizmet kalitelerinin farkında olacaklar ki 2 yıl taahhüt alıyorlar. 1 yıldır yaşadığım problemlerin ardı arkası kesilmiyor. Bir daha asla bu firmanın müşterisi olmayacağım.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Ekim
  16:57

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış,müşterimiz ile 31.10.2014 13:14:26 tarihinde aranarak görüşülmüştür ve müşterimize Turkcell Superonline yararlanmış olduğu kampanyanın ücreti hakkında bilgi verilmiştir.

  "Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  TURKCELL SUPERONLINE