Superonline Arıza Kayıtlarına Çözüm Bulamıyorlar!

Mehmet Kemal D. |

Bir kaç kez aramama ve 1 kere arıza kaydı açmama rağmen sorunuma çözüm bulunmadı.
549773** no.lu abonenin bilgileri Ocak ayından beri benim cep telefonuma geliyor. En son mesaj 20.05.16 tarihinde 15:11'de gelmiştir. (mesaj duruyor) Müşteri hizmetlerini aradığımda bu konu ile ilgili bir çağrı açamayacağını sistemsel bir hata olmuş olabileceğini ve düzeltme yapamayacağını belirtti. Sizin aracılığınız ile sesleniyorum. Lütfen müşterilerinizin bilgilerini başka aboneler ile paylaşmayın ve şahsıma ait problemi çözünüz.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Kemal D.
  01 Temmuz
  19:25

  Sevgili Superonline kabahatiniz 1 idi. 2 yaptınız. Cozdugunuzu belirttiginiz sorun halen devam ediyor. Farklı bir abonenizin bilgilerini benimle yaylasmaya devam ediyorsunuz. Ozelikle şu tutar ödenmemiş faturanız var ödeyin mesajlariniz yanlış ödeme yapmama sebep olabilir. Yapmışta olabilirim. Sorunu cozemiyorsaniz lütfen üyelimi iptal edip yeniden acin. Acil desteğinizi bekliyitim

 • 20 Mayıs
  18:28

  Turkcell Superonline ailesi olarak iletmiş olduğunuz memnuniyet için teşekkür ederiz.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Mehmet Kemal D.
  20 Mayıs
  18:12

  Şikayetvar.com aracılığı ile. 2 mesajımdan 15 dk sonra müşteri hizmetlerinden Ozan bey aradı ve birkaç işlem ile sorunun çözüldüğünü belirtti, teşekkürler. Demek ki neymiş Turkcell Super Online istediğinizde sorun kısa sürede çözülüyormuş. Konuyu takip ediyor olacağım. Sorun devam ederse tekrar yazarım.

 • 20 Mayıs
  17:37

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 20.05.2016 17:35’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Mehmet Kemal D.
  20 Mayıs
  16:49

  Aşağıdaki mesajınıza istinaden yazıyorum;

  Bir kaç sefer sorunumu size müşteri hizmetleri aracılığı ile ilettim. Ancak sonuç alamadım. Lütfen müşteri memnuniyeti kopyala/yapıştır mesajlar yerine daha çözüm odaklı olarak sağlayın.

  Turkcell superonlıne ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  tURKCELL superonlıne

 • 20 Mayıs
  15:51

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE