Superonline Arıza Giderememe!

İlker C. |

Tam 10 gündür internet bağlı ama kullanamıyoruz çünkü dışarıda direkte tel kopuk bunu da 10 tane müşteri hizmetlerine söyledim tamam diyorlar ama ne gelen var ne de bir şey yapan. Benim telefon hattımda ki internetlerimi kullanıyorum modem öylece duruyor pişman olduk böyle bir şeye kalkıştığımıza biran önce sorumun çözülmesini istiyoruz.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlker C.
  08 Temmuz
  15:32

  Direkte tel koptu ve bunu 10 sefer söyledim bana dediler ki bir elektrik ustasından yardım alın diye elektirikçiye gidiyorum bana diyor biz direkte ankestri kutusuna müdahale yapamayız onu sadece bağlı olduğunuz (superonline) bildirin bildiriyorum nolucak bilmiyoruz mundar oldu gitti bu online internet açma işi: (

 • İlker C.
  27 Haziran
  11:00

  20 gün oldu kurulum yapılalı ve hiç memnun değiliz arza kaydı verdim arzayı çözmeden SMS gönderoyorlar arzanız çözüldü diye halbuki hiçbir şey yapılmıyor. Tel kopuktu gelip 2 haftada kimse yapmadı direğe çıkıp kendim kabloyu ekledim bumu hizmet.

 • 22 Haziran
  23:27

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 18.06.2016 17:27’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 11 Haziran
  17:21

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE