Superonline Ankastreye Sinyal Gelmiyor!

Lokman E. |

Kablolara fiziki temasım olmadığı halde birden bire netim gitti. Arıza kaydı oluşturuldu Telekom gelip bakmış. Ve demişler ki iç tesisatta sorun. 2 elektrikçiyle ankastreden modeme kadar olan bütün kablolar detaylı incelendi. Ama bi sorun yok sağlıklı. Sonra modemi direk ankastreye bağladık. Ne hikmetse yine sinyal gelmedi. Artık inanıyorum sorun bende değil. Aradım anlattım durumu her seyide not ettiler. Sonra aradı sağlayıcı firma. Dedi Türk Telekom ekibi gelip bakmış sorun iç tesisatta. Adama durumu anlatıyorum anlamak istemiyorlar. Tekrar kayıt açıldı. Yine aynı şey. Türk Telekom gelip bakmış sözde iç tesisatta sorun deyip geri gitmiş. Bu nasıl hizmettir aklım almıyor. 07.10.16'dan beri internetim yok. Resmen kullanamadığım internetin parasını isteyecekler, hak etmişler gibi.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Teknik Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Lokman E.
  05 Eylül
  15:27

  yani değil buraya mahkemeyede gitsek onlar o kadar rahat ki.Umurlarında değiliz.Vatandaşın interneti varmı yokmu ne halde ne arayan var ne soran var.Günde 2 şer kere aramama rağmen her seferinde arıza kaydı açılıyo.Zate en fazla bunu yapabiliyolar.Sonucmu olumsuz ve Allah a emanetiz.Bakalım bunca sikayetçinin ahını nasıl cekeceksiniz.Bize bundan sonra her yol açık mahkeme dahil.hayır anlayamadığım şı;ilk 3 ay ücretsiz diye verdiğin kampanyadan cayma bedeli olarak benden 915 lira iste.Mantığa aykırı bişey bu.27 YILLIK HAYATIMDA EN BÜYÜK PİŞMANLIĞIMSIN SUPERONLİNE

 • 31 Ağustos
  18:43

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 30.08.2016 19:14’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 19 Ağustos
  09:52

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE