Superonline Altyapısı Yok, Ancak İptal İşlemini de Yapmıyor!

Nadir S. |

Adres değişikliği yaptım ve yeni adresimde altyapı olmadığını tarafıma bildirdiler. İptal için dilekçe ve ek olarak fatura - doğalgaz sözleşmesi gönderiyorum, ancak benim tarafımdan giden fax'lar ne hikmetse Superonline tarafına varmıyor. Söylüyorum ard arda iki faks çekiyorum diye ancak konuyla ilgilenmiyorlar, sonuçta her ay fatura ediyorlar bana, gelsin paralar
Bunlara ilaveten müşteri temsilcileri de telefondan bana trip atıyor, "tamam tamam" deyip bana baskın gelerek telefonu kapatabiliyor.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nadir S.
  15 Ocak
  21:29

  Bana günlerce fatura çıkardıktan sonra zaten bir gün bu üyelik iptal edilecekti. Asıl olan yapılması gereken zamanda yapılmasıydı. Müşteri hizmetleriniz konuları birbirinden ayırmaksızın şikayet dilekçesi bile oluşturmamak için elinden geleni yaptı, sağ olsun şirketinin menfaatini dusunuyor.
  Unutmayın, bEN iki ay fazla fatura öderim 100 TL, aMA bir daha omur boyu sızı tercih etmem ve çevremde kotu referans olacağım için sızın için paha biçilemez!

 • 09 Ocak
  13:03

  Müşterimizin iptal talebi ile ilgili şikayetinin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE