Superonline Altyapı Hizmeti Sorunu.

Onur G. |

Superonline internetim 3 gündür yok. Arıza talebini açtığımda önce 24 sonra 48 saat dendi ama hala problemin ne olduğu bile belirlenmiş değil. Altyapı kontrol ediliyor deniyor ama altyapı bile Superonline değil telekom altyapısıymış. Resmen Telekom'un iş yapmasını bekliyorlar. Superonline kullandığıma pişman ettiler.

Etiketler :

Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur G.
  23 Temmuz
  08:11

  Bugün 1 hafta oldu problem ortaya çıkalı. Hiçbir şekilde "konuyla ilgileniyoruz" dışında bir geri dönüş almış değilim. Konuyla kimin ilgilendiğini dahi öğrenemiyorum. Superonline firmasının bu kadar ilgisiz ve yetersiz kalacağını düşünmezdim.

 • Onur G.
  21 Temmuz
  14:46

  Tüm bilgileri hizmet@superonline.net adresine ilettim. Problem çözülmüş değil. Geri dönüş bekliyorum.

 • 21 Temmuz
  10:44

  Sizi 21.07.2015 10:45 tarihinde aradık ancak ulaşamadık. Şikayetvar.com sitesi üzerindeki bilgilerinizden müşteri bilgilerinize ulaşamadık, bilgilerinizi biliyorsanız müşteri numaranızı yoksa sisteme kayıtlı irtibat numaranızı iletebilir misiniz?

  Şikayetinizi bildirmek için 0850 222 0 222 arayabilir veya hizmet@superonline.net mail adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 20 Temmuz
  16:30

  Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE