Superonline Altyapı Çalışması Yaptığı Sokağı Bozuk Bıraktı.

Ramazan T. |

Firma olarak Antalya, Murat Paşa ilçesi Bayındır mahallesi 329 sokakta yapmış olduğunuz alt yapı çalışması esnasında bazı kabloları kopardınız. Kopan kabloların tamiri sonrası bölgeyi asfalt yerine toprak atarak gittiniz. 15 gündür bu şekilde beklemektedir. Yağan yağmur sonrası toprak attığınız yerlerde hem çukur oluştu, hem de hasarlı alan genişledi.

Konuyu belediye yede şikayet ettim. Yapılan alt yapı çalışmasında bize verdiğiniz rahatsızlığınız dışında yolumuzu da bozdunuz. Lütfen bozduğunuz yerleri tamir edin. Oluşan yerde oluşacak bir kazada sorumlu sizsiniz. Taşeron firmanın yaptığı işi hiç mi takip etmiyorsunuz. Oluşan hasarlı bölgenin video ve fotolarını da çektim ve elimde tutuyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ramazan T.
  12 Aralık
  22:52

  Konuyu Uzay da inceliyorlar sanırım.Şu ana kadar her hangi bir çözüme yönelik girişim yapmamışlardır.SUPERONLINE benim için SÜPEROFFLINE olmuştur.Alt yapı çalışmasında göstermemiş olduğunuz hassasiyeti size yakıştırmıyorum....

 • 08 Aralık
  17:46

  "Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE"