Superonline Alt Yapı Sorunu!

Barış A. |

Alt yapı sorununuzu yaptığınıza dair benimle iletişime geçerek sözleşme yenilendi ve ben sözleşmeden sonra 15 gün içerisinde 2 sefer internet sorunu yaşıyorum ve sizin serverinizden kaynaklanıyor. Aynı bölgede serverden kaynaklı onlarca sorun size iletiliyor. Ben Dial Up zamanında bile böyle hat kopukluğu yaşamadım. Hizmetinizden zerre kadar memnun değilim. Çağrı merkezi yönetim personelimizi içeri almıyor diye belirtiyor. Her Allah'ın günü gecelere kadar gelirseniz almaz tabi çünkü kalıcı çözüm sağlayamıyorsunuz. Ben evde akşama kadar evde insan bekletiyorum gelen giden bilgi veren yok. Akşamdan geceye kadarda biri gelecek diye kendim bekliyorum. Hayatımız size endeksli değil. Yeter artık kendi paramla bunu yaşamak istemiyorum.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Barış A.
  16 Temmuz
  13:10

  Ortalama 25 abonede şu an internet hizmeti alamıyoruz bunu da bildirmek istiyorum.

 • Barış A.
  16 Temmuz
  13:03

  13 Temmuz da bırakmış olduğum arıza kaydı hala giderilememiştir. Site yönetimi ile görüştüğümde sisteminizi koyduğunuza dair sözleşme yapmadığınızı bundan dolayı odaya giriş yapamayacağınızı belirtmekte. Ben böyle belirsiz bir durum içerisinde olmak istemiyorum. Ben hizmet satın alıyorum ve profesyonellikten uzak davranışların sonuçları müşteriniz olarak bana yansıyor. Ne kadar süre internetin geleceği de belli değil. Müş. TEM. Personelinizi aradığımda beyefendi kayıt açık görünüyor arkadaşlar müdahale sağlıyor diyor. Ben çalışan personellere bir şekilde ulaşıyorum ve bize yukarıdan müdahale edin diyene kadar oraya gelmeyeceğiz diye belirtiliyor. Cezai işlem olmadan hattımın iptalini istiyorum

 • 15 Temmuz
  11:14

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 15.07.2016 10:58’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 15 Temmuz
  09:12

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE