Superonline Almadığım Hizmetin Parasını Talep Etmek...

Yasin G. |

İzmir'den Konya'ya nakil başvurusu yapmak için iletişime geçtim. Ancak bulunduğum yerde alt yapı olmaması nedeniyle hizmet sağlanamadı. Bu geçen zaman diliminde hattımın iptali için gerekli ikametgah belgelerini faks ile gönderdim. Zor bela işleme koyduk. Neyse ki cayma bedeli yansıtılmadan iptal talebimiz gerçekleşti ancak şimdi de internet kullanım faturası çıkartıp göndermişler. Zaten internet bağlanmadı neyin faturasıdır bu? Şikayetimi BTK'ya bildirdim. Tarafıma dönüş yapılmazsa yarın sabah ilk işim Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurmak olacak.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Eylül
  11:25

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 29.09.2016 11:25’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 28 Eylül
  13:54

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE